Series
Ratings
154- Star Wars: Visions Season 3Rated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Peacemaker Season 2Rated ★ 4.0
- Atlanta Season 1Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Masters of the AirRated ★ 3.0- The Day of the JackalRated ★ 3.5
- The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
- Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
- Star Wars: Tales of the UnderworldRated ★ 2.5
- Star Wars: Skeleton CrewRated ★ 3.0
- Andor Season 2Rated ★ 3.0
- AdolescenceRated ★ 3.5
- Dune: ProphecyRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0- Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0