Titles you rated
Princess AuroraRated ★ 1.0
LobbyistRated ★ 1.5
Cain and AbelRated ★ 3.5
The King's FaceRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 0.5
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 2.5
Love RainRated ★ 2.0
My Sweet CityRated ★ 0.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 2.5
Fashion 70'sRated ★ 2.5
Late Night RestaurantRated ★ 1.0
He Who Can't MarryRated ★ 3.5
Miss RipleyRated ★ 2.0
Big ThingRated ★ 3.0- The LoverRated ★ 1.0

City HallRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 2.5
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 1.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 1.0