Titles you rated

The Fugitive: Plan BRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.5- Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
ポケットモンスターRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 2.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 5.0