Series
Ratings
317- Introduction to MineralogyRated ★ 4.0
- SANCTUARYRated ★ 4.5
- My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
- LUPIN THE IIIRD Zenigata to 2-nin no LupinRated ★ 4.5
- See You Tomorrow at the Food CourtRated ★ 3.0
The Devil is a Part-Timer! Season 2 Part1Rated ★ 3.0- MEKAKUCITY ACTORSRated ★ 3.0
K-ON!!Rated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
K-ON!Rated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0- My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 3.0- Dan Da DanRated ★ 4.5
- Milky☆Subway: The Galactic Limited ExpressRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
NEW GAME!Rated ★ 4.0