Series
Ratings
40
Good DoctorRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
The Kitazawas: We Mind Our Own BusinessRated ★ 2.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Unsung CinderellaRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0
FIRST CLASSRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 0.5
Perfect WorldRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 4.5
もみ消して冬2019夏 ~夏でも寒くて死にそうです~Rated ★ 3.5
Summer NudeRated ★ 3.5