Series
Ratings
233- Nippon SangokuRated ★ 2.5
- Daemons of the Shadow RealmRated ★ 3.5
- Dorohedoro Season 2Rated ★ 4.0
- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.0
- Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 3.5
- The Darwin IncidentRated ★ 2.5
- Ninja vs. GokudoRated ★ 2.5
- SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.5
- Puella Magi Madoka Magica: Beginnings / Eternal TV EditionRated ★ 4.0
- Ranma1/2 Season 2Rated ★ 3.5
- SANDARated ★ 2.5
- Captivated, by YouRated ★ 3.0
- Introduction to MineralogyRated ★ 2.5
- Sand Land: The SeriesRated ★ 3.5
- Dan Da DanRated ★ 3.0
- Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
- New Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.5
- GachiakutaRated ★ 2.5
- CITY THE ANIMATIONRated ★ 3.0
- Nukitashi the AnimationRated ★ 3.0