Series
Ratings
463
Chainsaw ManRated ★ 3.5- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5- Alien: EarthRated ★ 4.5
- Law and The CityRated ★ 1.5
- PulseRated ★ 3.5
- Angi: Fake Life, True CrimeRated ★ 3.0
- TriggerRated ★ 3.0
- Hot SpotRated ★ 4.0
- SirensRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0- The ResidenceRated ★ 3.5
- Hyper KnifeRated ★ 4.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 3.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.5
- TriggerRated ★ 3.0
- Love in the Big CityRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0