Series
Ratings
268
Uzaki-chan Wants to Hang Out! Season 2Rated ★ 3.0
Tom Clancy's Jack Ryan Season 3Rated ★ 3.0
Tom Clancy's Jack RyanRated ★ 4.0
Tom Clancy's Jack RyanRated ★ 4.0
Reacher Season 1Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5- Poker FaceRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 2.5
The Office Season 9Rated ★ 4.0
Combatants Will Be Dispatched!Rated ★ 1.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 1.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 2.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0