Movies
Ratings
337
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
Big DealRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
GunslingerRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5