Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 1.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 2.0- Wyatt Earp and the Cowboy WarRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 4.5
勇者王ガオガイガーRated ★ 4.5
King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
The Lost RoomRated ★ 5.0