Series
Ratings
82- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Detroit Metal CityRated ★ 4.5- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
- 더 인플루언서Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- Psick Univ - HansarangsanakoeRated ★ 4.0
- New Recruit Season 2Rated ★ 4.5
- Gag ConcertRated ★ 4.5
Toy SoldiersRated ★ 4.0- Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Life on Our PlanetRated ★ 3.5
- Mask GirlRated ★ 3.5