Series
Ratings
126- Go! Go! Loser Ranger! Season 2Rated ★ 3.5
- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.5
- You and Idol PreCure♪Rated ★ 5.0
- UnboundRated ★ 4.0
- SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.0
- Good and BadRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0- Housoukyoku SenkyoRated ★ 2.0
- AnpanRated ★ 4.5
- Their MarriageRated ★ 3.0
- Hell Teacher: Jigoku Sensei NubeRated ★ 2.0
Sailor Moon SRated ★ 4.5- The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
- Taigan no Kaji: Kore ga, Watashi no Ikiru Michi!Rated ★ 3.5
- Wonderful Precure!Rated ★ 3.5
- The New Prince of Tennis U-17 World Cup SemifinalRated ★ 1.5
- Mr. Housekeeper, Mitazono Season 7Rated ★ 3.0
- Boku no Azatoi Moto Kano from Azatokute Nani ga Waruino?Rated ★ 2.0
Mr. Housekeeper, Mitazono Season 6Rated ★ 3.0
Reibai Tantei Jozuka HisuiRated ★ 2.5