Titles you rated
- You Season 5Rated ★ 4.0
- InsiderRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
- The Devil's PlanRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0- My NameRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- Better Late Than SingleRated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Nine PuzzleRated ★ 3.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
- Our MovieRated ★ 4.0
- Low LifeRated ★ 3.5
- TriggerRated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0