Series
Ratings
47
GoblinRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
LastRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
GiantRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
My Love Eun DongRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
BloodRated ★ 0.5
New HeartRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0