Movies
Ratings
116
InsidiousRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 3.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
AlienRated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Happiness for SaleRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0