Series
Ratings
117- The Art of SarahRated ★ 4.0
- Queen of TearsRated ★ 3.5
Good PartnerRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
- Taxi Driver 2Rated ★ 4.0
- Queen MantisRated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0