Series
Ratings
65- AdolescenceRated ★ 4.0
- You and Everything ElseRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
- SirensRated ★ 3.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- Everyone Else Burns Season 1Rated ★ 3.5
- The Face of MoneyRated ★ 4.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
- Beef Season 1Rated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0- Russian DollRated ★ 4.0
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Damn Good CompanyRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0- Feel GoodRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.0- Dramaworld Season 1Rated ★ 2.5