Series
Ratings
195- The Art of SarahRated ★ 3.5
- The Price of ConfessionRated ★ 2.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
- The White Lotus Season 2Rated ★ 3.0
- The White Lotus Season 1Rated ★ 4.5
- Genie, Make a WishRated ★ 4.0
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
- Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- S LineRated ★ 3.0
- AemaRated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
- Nine PuzzleRated ★ 2.0
- KarmaRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 3.5
- The TrunkRated ★ 2.5
- A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
- Arcane Season 2Rated ★ 3.0
- The FrogRated ★ 3.0