Series
Ratings
133- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.0

Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Produce 101Rated ★ 4.0
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 3.0
Grandpas Over Flowers - SpainRated ★ 4.0
Grandpas Over Flowers GreeceRated ★ 5.0
The Last EmpressRated ★ 3.0
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 5.0- Three Meals a Day: Fishing Village 3Rated ★ 2.5
- New Journey to the West Season 6Rated ★ 3.5
- Real MenRated ★ 2.0
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 2.5- Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 2.5- New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.5
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 5.0- Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 5.0
- Noonas Over FlowersRated ★ 4.0
Youth Over FlowersRated ★ 5.0