Series
Ratings
18
OverlordRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.0
Fire ForceRated ★ 1.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Oh My GeneralRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 3.5
Mix: Meisei StoryRated ★ 4.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 1.0
The King 2 HeartsRated ★ 1.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 1.0
The Queen's ClassroomRated ★ 1.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 1.0
SKY CastleRated ★ 3.0