Movies
Ratings
378
Blue JasmineRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0- All for the WinnerRated ★ 4.0
BeethovenRated ★ 4.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5
Bad BoysRated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 5.0
LeonRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 4.0
HookRated ★ 4.0
The Gods Must Be CrazyRated ★ 4.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.0