Series
Ratings
37
Your Lie in AprilRated ★ 4.5- Fairy TailRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 2.5
Maid Sama!Rated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Food Wars!Rated ★ 3.5
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Yona of the DawnRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Sword Art Online IIRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Snow White with the Red HairRated ★ 3.0
Kamisama KissRated ★ 5.0