Series
Ratings
17
WandaVisionRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0- Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0- Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5- Physical: AsiaRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5