Titles you rated

The World of the MarriedRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0- ErasedRated ★ 4.0
Star in My HeartRated ★ 4.0- HotelierRated ★ 3.0
- KAIST Season 1Rated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.5
Witch Yoo HeeRated ★ 3.5
Cain and AbelRated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 3.0
Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
All InRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0