Series
Ratings
62- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- Nine PuzzleRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- Family PlanRated ★ 4.0

Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.5
- Shop of the LampRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0- The 8 ShowRated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0