Titles you rated
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 2.0
ObsessedRated ★ 1.0- ScoutRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
The Ides of MarchRated ★ 5.0
3 Days to KillRated ★ 3.0- The LetterRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
RedRated ★ 5.0
ArgoRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0