Series
Ratings
129
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
The Liar and His LoverRated ★ 5.0- Red Velvet - Level Up! Project Season 1Rated ★ 5.0
TemptedRated ★ 5.0- Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 5.0
- Red Velvet - Level Up! Project Season 2Rated ★ 5.0