Series
Ratings
1035- EXchange Season 4Rated ★ 1.5
- Oh No! Here Comes TroubleRated ★ 4.0
- Genie, Make a WishRated ★ 1.0
Exterior NightRated ★ 4.5- Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
NieR:Automata Ver1.1aRated ★ 4.0- Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0

Recipe for FarewellRated ★ 4.5- Resident PlaybookRated ★ 1.0
- ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
すいかRated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0- Hot SpotRated ★ 5.0
- 어른 김장하Rated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
- AdolescenceRated ★ 3.5