Titles you rated
The Face of LoveRated ★ 2.5
Love, LiesRated ★ 4.0
BacktrackRated ★ 2.0
FuryRated ★ 4.0
Salmon Fishing in the YemenRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 3.0
Very Good GirlsRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.5
AdoreRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
FrankRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0