Series
Ratings
79- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Risqué Business: TaiwanRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 4.0- Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 1.5
I Live AloneRated ★ 3.5- You Quiz On The BlockRated ★ 3.5
- 2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 3.0
- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.0
- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Clean With Passion For NowRated ★ 1.5
Bad GuyRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
At EighteenRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 2.0- Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
- Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5