Series
Ratings
39
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0- Nightmare TeacherRated ★ 1.0
DoctorsRated ★ 5.0
EntertainerRated ★ 1.0
The Virtual BrideRated ★ 1.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 1.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Vampire DetectiveRated ★ 3.0
Secret HealerRated ★ 2.0
Squad 38Rated ★ 3.0- Potato Star 2013QR3Rated ★ 2.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 1.0- FamilyRated ★ 1.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 1.5
Angry MomRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
I Remember YouRated ★ 2.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.5