Series
Ratings
160
While You Were SleepingRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0- Nonstop 1Rated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 2.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.0
Prince HoursRated ★ 2.0
Jeong Do JeonRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5- The Sound of Your HeartRated ★ 1.0
NonstopRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 1.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 2.5