Series
Ratings
17- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 1.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0