Series
Ratings
31- D.P. Season 2Rated ★ 4.5
- Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
- The Glory Part 2Rated ★ 5.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 5.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.5
- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.5
- My NameRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0- Bridal MaskRated ★ 3.0

IRISRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5