Series
Ratings
27
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Hotaru no HikariRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5