Series
Ratings
138
Love in the MoonlightRated ★ 5.0- Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0- Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 4.0- Dear HeavenRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 5.0
Lights and ShadowsRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 5.0