Movies
Ratings
1499
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Helmut Newton: the Bad and the BeautifulRated ★ 4.0
Holy SpiderRated ★ 3.0
CureRated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Heart BlackenedRated ★ 3.0
My Friend & His WifeRated ★ 2.0
AmyRated ★ 4.0- Reclaiming AmyRated ★ 3.0
- My Dear SonRated ★ 3.0
DerailedRated ★ 1.0- All Bark No BiteRated ★ 3.0
- BargainRated ★ 5.0
BenedettaRated ★ 3.5
Eye in the SkyRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 5.0
An Autumn's TaleRated ★ 4.0
KandaharRated ★ 3.0