Series
Ratings
11
Good DoctorRated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0