Series
Ratings
166- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 5.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
HawkeyeRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
- Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0