Titles you rated
- Genie, Make a WishRated ★ 3.0
- The Hunting WivesRated ★ 3.5
- Black DovesRated ★ 3.5
- TriggerRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Friendly RivalryRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0