Series
Ratings
53- Holy Family Season 1Rated ★ 5.0
Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0- The Silent SeaRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 3.5- DevsRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Less than EvilRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0