Titles you rated
- Escaping Crisis No. 1Rated ★ 3.0
- Omniscient Interfering ViewRated ★ 1.5
The Return of SupermanRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0- Steel Troops Season 3Rated ★ 3.0
- Steel Troops Season 2Rated ★ 4.0
- Steel Troops Season 1Rated ★ 4.5
Toy SoldiersRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- Charingeon Jwippuldo EobsjimanRated ★ 3.0
- One Punch Man Season 3Rated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0- Love ScoutRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.5- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 5.0
- HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 3.0
- Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.0
- Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.0
- Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.5