Series
Ratings
116- Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
- CasheroRated ★ 2.5
TarotRated ★ 1.0- Master of the HouseRated ★ 2.5
- Queen MantisRated ★ 2.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Black Mirror Season 7Rated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- DoubtRated ★ 4.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.5
- Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 3.0
- Joko Anwar's Nightmares and DaydreamsRated ★ 3.0
- Garouden: The Way of the Lone WolfRated ★ 3.0