Series
Ratings
365- Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
- Mercy for NoneRated ★ 2.0
- The Art of SarahRated ★ 3.0
- Earth ArcadeRated ★ 5.0
- Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
- My Secret VampireRated ★ 3.5
- Love MateRated ★ 3.0
- Hitochigai kara Hajimaru Koi mo AruRated ★ 2.5
Kiss × Kiss × Kiss ~ Melting Night ~Rated ★ 0.5- Revenged LoveRated ★ 4.0
- The End of the World, With You UncutRated ★ 2.5
- Follow The WindRated ★ 3.0
- Bon AppetitRated ★ 3.0

Why R U?Rated ★ 2.5- Unexpectedly Naughty FukamiRated ★ 3.5
- Zoku I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 3.0
Jun and JunRated ★ 3.5
The Eighth SenseRated ★ 3.0- FC SoldoutRated ★ 0.5
- Secret RelationshipRated ★ 3.5