Series
Ratings
52
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 3.5
Come and Hug MeRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
High KickRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
Merry MaryRated ★ 2.0- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 2.5

Missing NineRated ★ 1.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0