Series
Ratings
365- The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
- The Devil's PlanRated ★ 3.5
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
- Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
- Genie, Make a WishRated ★ 3.0
- The Pitt Season 1Rated ★ 5.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Lovely RunnerRated ★ 4.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 3.0- High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
- High School Mystery ClubRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5- Daughter from Another Mother Season 1Rated ★ 3.5
- Singles' InfernoRated ★ 3.0