Series
Ratings
18- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
Lucifer Season 6Rated ★ 4.0
Lucifer Season 5Rated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
NarutaruRated ★ 4.0
London SpyRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0