Series
Ratings
247- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 5.0
Lights and ShadowsRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.0- Justice PaoRated ★ 5.0
RomeRated ★ 3.0
Men on a MissionRated ★ 3.0
Man to ManRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.5