Titles you rated
- The Diplomat Season 1Rated ★ 3.5
- Dear ChildRated ★ 3.5
- Bad Surgeon: Love Under the KnifeRated ★ 3.5
- The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.0
- A Nearly Normal FamilyRated ★ 4.0
- Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
- The Devil's PlanRated ★ 3.0
- The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
- ShooterRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.5- Murdaugh Murders: A Southern Scandal Season 1Rated ★ 3.0
- Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
- FaudaRated ★ 3.5
- Fauda Season 4Rated ★ 3.5
- I Just Killed My DadRated ★ 3.5
- The Time It TakesRated ★ 4.5
- Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
- Hold TightRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.5- Good Morning, VerônicaRated ★ 3.5