Series
Ratings
472- Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
- Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
- HonourRated ★ 4.0
- EveRated ★ 3.0
- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
- Boyfriend on DemandRated ★ 3.5
- The Art of SarahRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
86Rated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.0